POZNAJMY SIĘ

Jesteśmy innowacyjną firmą rodzinną, Autoryzowaną Stacją Obsługi marki Opel od ponad 19 lat. Niestandardowymi działaniami marketingowymi, zaangażowaniem społecznym oraz dobrymi relacjami z pracownikami przyciągamy uwagę naszych obecnych i potencjalnych klientów i dostawców. Codziennie pracujemy nad podwyższeniem jakości naszych usług m.in. poprzez podnoszenie kwalifikacji naszego personelu. Z pasją podchodzimy zarówno do obsługi klienta jak i do edukacji w zakresie bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym.

Serdecznie zapraszam do współpracy
Magdalena Jastrzębska
Prezes Zarządu JASTRZĘBSKI S.A.

O CO CHODZI?

Przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo dzieci. Przekazując kamizelki do przeszkoli wchodzimy do sal i rozmawiamy z dziećmi o bezpieczeństwie. Pokazujemy dzieciom kamizelki i tłumaczymy, że trzeba być widocznym na drodze, aby być bezpiecznym. Tłumaczymy dlaczego kamizelki mają pasy odblaskowe i jak one „działają”. Dzieci dużo wiedzą, trzeba tylko ich wiedzę ugruntować w praktyce.

SKĄD POMYSŁ

Pomysł na przeprowadzenie tego typu akcji powstał w 2012 roku temu gdy wraz z moim ojcem – Andrzejem Jastrzębskim (ówczesnym prezesem spółki) zobaczyliśmy w Zakopanem wycieczkę przedszkolaków ubranych w kamizelki odblaskowe. Wtedy zakiełkowała idea wyposażenia w takie kamizelki naszych przedszkoli.

AKCJA – REAKCJA

Zauważyliśmy że niewiele osób jest widocznych na drodze a w szczególności dzieci. Nasze spostrzeżenia oraz rozmowy z naszymi pracownikami o ludziach, którym zostawiali opaski odblaskowe, żeby byli widoczni, utwierdziły nas w przekonaniu, że trzeba zacząć działać. Nie możemy zostawić „samopas” takiego problemu, a jako firma, która współpracuje z kierowcami musimy zadbać o to, żeby inni uczestnicy ruchu drogowego byli bezpieczni, a przez to również kierowcy mieli większy komfort poruszania się po naszych drogach.

NASZ ZESPÓŁ

MAGDALENA JASTRZĘBSKA

PREZES ZARZĄDU

Pomysłodawca akcji „Bezpiecznie z Adasiem”, główny strateg CSR.

ARKADIUSZ SZOPLIK

DYREKTOR HANDLOWY

Rozdaje odblaski rowerzystom i pieszym, których spotka na swojej drodze i którzy nie są widoczni.

JAROSŁAW BORUTA

SZEF POSPRZEDAŻY

Pomaga przy współpracy z przedszkolami, fundacjami. Trzeba coś odmalować? OK!

BARBARA JASTRZĘBSKA

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Dba o finanse akcji. Rozlicza, przelicza, wydaje z magazynu.

TOMASZ MAKSYMIUK

KONSULTANT SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Organizuje akcję od strony logistycznej.

LESZEK REDES

KIEROWNIK DZIAŁU CZĘŚCI

Zawiezie kamizelki, angażuje się praktycznie w każdą akcję na rzecz dzieci.