REJONY DZIAŁANIA

Maj 2013 roku, to wtedy pierwsze kamizelki trafiły do laureatów konkursu „Mamo, tato, jedź bezpiecznie” współorganizowanego z Miejskim Przedszkolem nr 15 w Siedlcach. Wstępny zarys akcji „Bezpiecznie z Adasiem” obejmował wyposażenie po jednej grupie przedszkolnej każdego przedszkola na terenie Siedlec w kamizelki odblaskowe. Czerwiec 2013 plany te zmodyfikował. Postanowiliśmy wyposażyć w kamizelki każde dziecko uczęszczające do przedszkola na terenie miasta Siedlce. Lawina ruszyła. Zgłosiło się do nas ponad 20 przedszkoli, których zapotrzebowanie na kamizelki odblaskowe przekroczyło 2.300 sztuk. Na tym nie poprzestaliśmy. Kolejne były szkoły podstawowe i ich najmłodsi uczniowie. Gdy Siedlce stały się bezpieczne dzięki fretce Adasiowi, zaczęliśmy współpracować z placówkami na terenie innych miast i województw.
W 2014 roku zaczęły się do nas zgłaszać placówki z miejscowości i województw podlegających pod obszary odpowiedzialności innych dealerów samochodowych. I tak rozpoczęliśmy współpracę z lokalnymi dealerami samochodów marki Opel w Raszynie, Łodzi i Gdyni.

0szt.
Rozdanych kamizelek
0%
Widoczności na drodze
0
Województwa
0
Bezpiecznych placówek

LUBELSKIE

Ilość kamizelek: 569

Radzyń Podlaski

ŁÓDZKIE

Ilość kamizelek: 300

Łódź

POMORSKIE

Ilość kamizelek: 90

Tczew

MAZOWIECKIE

Ilość kamizelek: 8689

Bojmie, Dąbrówka Ług, Łosice, Mokobody, Niemojki, Niwiski, Nowe Iganie, Platerów, Siedlce, Sokołów Podlaskich, Strzała, Wiśniew

DOŁĄCZ DO NAS

Wszystko osiąga ten, kto śpieszy się, gdy czeka.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE